1 Ocak 2012 Pazar

HUNCA LİFE NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ

HUNCA LİFE NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ

Network marketing,Türkçe olarak doğrudan satış diye nitelendirdiğimiz Tüm Dünya'da binlerce firma tarafından uygulanan,bir çok cirosu yüksek firmaların benimsediği uluslara arası bir pazarlama sistemidir.

Gelelim hunca life network sistemine; HuncaLife Temsilcisi olarak, bir ay içerisinde yaptığınız kişisel alımlar ve alt ekibinizin yaptığı alımlar neticesinde topladığınız HuncaLife Puanlarına göre, prim tablosunda ön görülen seviyeden gelir elde edersiniz. HuncaLife’ın cömert kazanç planına gelin birlikte göz atalım.  


HUNCA LİFE


HuncaLife Puanı (HP), aylık performansın ve prim seviyesinin belirlenmesinde kullanılan, ürünlere verilmiş puan değeridir.

İş Hacmi (İH), primin TL tutarının hesaplanması için HP değerinin geçerli katsayı ile çarpılmış değeridir. Toplam Grup Puanı, bir HuncaLife Temsilcisinin, bir ay içinde kişisel alımları ve alt ekibinde üretilen alımlarla üretilen toplam puan.

HuncaLife Kazanç Planı cetvelinde bir kişinin hangi prim seviyesine hak kazandığını belirlemeye yardımcı olur.
Kişisel Grup Puanı, bir HuncaLife Temsilcisinin, bir ay içinde %24 seviyesine ulaşmış grupları dışında kalan kolların ve kişisel alımlarının neticesinde üretilen toplam puandır.


HUNCA LİFE KAZANÇ PLANI


Hunca Life kazanç planı başarıyı her seviyede ödüllendiriyor.Hunca Kozmetik Ekibiniz ve üyelerinizin başarılı olması için onlarla birlikte çalışın ve başarmalarına yardımcı olun.Networkmarketing(doğrudan satışın ekip işi olduğunu unutmayın.)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder